Burn Active Bestsellerem Roku 2019

Renata Adamczyk 

11 października br. podczas hucznej gali organizowanej przez magazyn ludzi sukcesu Law Business Quality polska marka BurnActive odebrała nagrodę Bestseller Roku. Uroczystość łączyła 4 urodziny magazynu, finał plebiscytu Diamenty Kobiecego Biznesu oraz premierę dwóch książek wydanych pod redakcją Ilony Adamskiej, redaktor naczelnej magazynu Law Business Quality. W gali wzięło udział ponad 300 osób w tym gwiazdy, celebryci i ludzie sukcesu. Dla marki BurnActive to ogromne wyróżnienie.

Burn Active Bestsellerem Roku 2019

Z racji tego, iż fascynujemy się zdrowym stylem życia stworzyliśmy suplement diety, którego zadaniem jest uzupełnienie normalnej diety, będącego  skoncentrowanym źródłem witamin i składników mineralnych.  Suplementy diety mogą okazać się niezwykle przydatne w trakcie odchudzania. Niektóre wspomagają przemianę materii, inne zapobiegają niedoborom składników odżywczych. Rzadko zaś zdarza się aby suplement działał wielotorowo.

Naturalnym i bezpiecznym produktem, bez barwników i wypełniaczy jest BURNACTIVE. Dzięki zawartości składników aktywnych o potwierdzonym działaniu i zastosowaniu naturalnych ekstraktów,  skutecznie przyspiesza  metabolizm  poprzez zwiększenie temperatury, blokuje  powstawanie tłuszczów oraz zmniejsza apetyt. Zdarza się, że jemy za dużo lub niezdrowo. Dlatego Burn Active został wyposażony  w naturalne i efektywne reduktory apetytu, jak chromu, ekstraktu z zielonej herbaty.

Przełączenie organizmu na wyższe obroty to początek procesu masywnego spalania tłuszczu. Obecność w BurnActive  piperyny i ekstraktu z nasion guarany gwarantuje, że Twój metabolizm poprzez proces termogenezy  zdecydowanie się podniesie. Tabletki na odchudzanie  Burn Active dostaniemy w sklepie firmowym producenta (www.burnactive.pl). Ma to swoje plusy  ponieważ  producent zapewnia szybką i dyskretną wysyłkę, dzięki której w przeciągu kilku dni środek zostanie dostarczony wprost do Twojego domu!

Każda kapsułka BurnActive zawiera m.in. tak cenione składniki jak :

Piperina – jest alkaloidem występujący w zewnętrznej warstwie owoców czarnego pieprzu, pochodna piperydyny. Jest bezbarwną lub kremowo żółtą, krystaliczną substancją posiadającą  działanie stymulujące metabolizm, dzięki czemu jest skuteczną bronią na utratę tłuszczu.

Zielona Herbata - systematyczne spożywanie zielonej herbaty obniża poziom trójglicerydów oraz złego cholesterolu, zmniejsza ryzyko wystąpienia zawału serca, miażdżycy tętnic oraz powstawania zakrzepów. Napój zawiera teinę, dodaje energii, wspomaga trawienie, działa moczopędnie (pomaga pozbyć się toksyn z organizmu) i przyspiesza biologiczny proces spalania kalorii.

Pieprz Cayenne – przyspiesza metabolizm, pomaga stłumić apetyt i eliminuje wzdęcia.

Ekstrakt z owoców guarany – jest największym źródłem kofeiny, ekstrakt dodaje energii, skutecznie redukuje zmęczenie i przyspiesza regenerację mięśni. Guarana ma działanie termogeniczne, dlatego zwiększa ciepło, przyspiesza spalanie kalorii i tłuszczu.

Jaki jest koszt BurnActive?

Cena wynosi 129 zł za opakowanie liczące 30 kapsułek. Pamiętaj, że standardowe dawkowanie suplementów diety to ok. 1 kapsułka na dzień, dlatego jedno opakowanie wystarczy na aż 30 dni kuracji. Składając zamówienie, warto przemyśleć wybór i zamówić np. od razu dwa opakowania, ponieważ otrzymasz doskonały rabat a w dodatku masz pewność, że otrzymasz dwu-miesięczny zapas.

Nie tylko dobór najlepszych, naturalnych składników jest podstawą skuteczności BurnActive – ale także ich unikalne proporcje. Są one efektem ciężkich badań przeprowadzonych przez naszych doświadczonych fachowców, którzy skomponowali wyjątkowy skład. Po co więc bawić się w półśrodki, skoro można iść na całość i wybrać BURNACTIVE!

Renata Adamczyk
Autor

Renata Adamczyk

Publikacje tego autora