Jakie krzesło gamingowe najlepiej sprosta naszym wymaganiom?

Barmicha 

Jeśli jesteś zapalonym graczem, to długie sesje przed ekranem nie są Ci obce. Wiążą się one jednak ze sporym obciążeniem względem Twojego ciała - tryb siedzący nie jest w końcu najzdrowszy i w niektórych przypadkach może bardzo negatywnie wpłynąć na posturę i ogólne poczucie komfrotu. A przecież to jest najważniejsze - nikt nie chce wstać po wielu godzinach i czuć, że coś jest nie w porządku. Zwłaszcza, jeśli w pozycji siedzącej spędzamy większą część dnia.

Jakie krzesło gamingowe najlepiej sprosta naszym wymaganiom?

Krzesła gamingowe rozwiązaniem problemu

Winę ponosi tutaj ułożenie naszego ciała, ale również to, na czym siedzimy. Stąd pomysł na to, by powstały krzesła gamingowe. Ta gałąź wzornictwa pojawiła się jakiś czas temu i konsekwentnie zyskuje kolejnych zwolenników. Krzesła dla graczy są bardziej wytrzymałe, a ich konstrukcja jest pomyślana specjalnie w taki sposób, żeby odciążyć nasze ciało i zapewnić optymalne oparcie dla rąk, pleców oraz szyi i głowy. To niweluje ewentualny dyskomfort, jaki możemy odczuć po zbyt długim "zasiedzeniu" się przy ulubionej grze. W wygodnym fotelu naprawdę możemy poczuć się jak w prywatnym centrum dowodzenia, które nie krępuje naszych ruchów i pozwala całkowicie oddać się rozgrywce, zapewniając stabilne i wygodne ułożenie ciała.

Krzesła gamingowe w służbie wygody

By krzesło dla gracza spełniało swoje założenia musi być wykonane z dobrych i wytrzymałych materiałów, a jego konstrukcja powinna pozwalać na regulację według wzrostu i wagi użytkownika. W ofercie firmy DX Racer znajdziemy szeroki wybór modeli, który pozwoli nam wybrać fotel skrojony dokładnie według naszych potrzeb. Specjalnie wyprofilowane elastyczną pianką siedzisko zapewnia komfort, a wbudowany metalowy stelaż gwarantuje wytrzymałość i trwałość konstrukcji. Fotele można dopasować na wielu różnych płaszczyznach. Począwszy od aspektów estetycznych, czyli wyboru kolorystyki, przez materiał, z którego ma być wykonana podstawa, a na rodzaju podłokietnika i rozmiarze kółek kończąc. 

Pozwól sobie na pełnię wrażeń

Inwestycja w fotel gamingowy to gwarancja na czerpanie pełni wrażeń płynących z grania, ponieważ żadne zbędne bodźce nie będą w stanie zakłócić naszego komfortu, a my w spokoju będziemy mogli oddać się wrażeniom płynącym do nas z ekranu i głośników. To nawet więcej, bo przecież przy biurku wykonujemy o wiele więcej czynności, więc "fotel do grania" to tak naprawdę o wiele więcej - to fotel codziennego użytku, który sprawi, że zapomnimy o niewygodzie i będziemy się czuć naturalnie podczas wykonywanych czynności.

 

Barmicha
Autor

Barmicha

Publikacje tego autora