Z Sycylii do Polski. Naturalne kosmetyki do włosów RICA już dostępne

More concept 

Zamiłowanie do naturalnej pielęgnacji włosów z jednej strony, wierność fundamentalnym wartościom rodziny sycylijskiej z drugiej. Skupienie na potrzebach każdego z 60 rynków, na których z powodzeniem funkcjonuje, połączone z globalnym punktem widzenia. Oto RICA – marka kosmetyczna, która właśnie wkracza na polski rynek.

Z małego przedsiębiorstwa założonego przez jedną z sycylijskich rodzin, z czasem stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych na świecie firm w sektorze kosmetycznym. Mimo, iż sukcesywny rozwój wiązał się z wieloma przeobrażeniami, nigdy nie pozwolono, by marka choć o krok odeszła od swoich pierwotnych idei. Od 1994 roku aż do chwili obecnej produkcja opiera się na surowcach i składnikach regionalnych, pochodzących z licznych źródeł odnawialnych. To pasja do piękna ciała i umysłu zespolona z bogactwem zasobów naturalnych Sycylii, w tym bliskość wulkanu Etna, zdeterminowały kierunek, w którym RICA podąża od lat.

 

- Naturalna, odpowiedzialna, inspirująca, taka jest nasza marka - mówi Cezary Szymczak, CEO RICA Polska. - RICA łączy w sobie elementy tradycji i nowoczesności, dzięki czemu nie tylko kreujemy trendy, ale także jesteśmy w stanie sprostać nawet największym oczekiwaniom wobec wyglądu. Charakteryzujemy się pasją do naszych produktów i składników naturalnych, a nasze działania koncentrujemy też wokół zrównoważonego rozwoju środowiska – dodaje.

 

Produkty dostosowane do indywidualnych wymagań

 

Od szamponów, kremów, odżywek i masek, także pigmentacyjnych, po serum, olejki, lakiery, oksydanty, pasty oraz pudry rozjaśniające. Bez względu na rodzaj włosów czy pożądany efekt – naturalne kosmetyki marki RICA spełniają oczekiwania niemal wszystkich klientów.

 

Oferta to kategorie odpowiadające poszczególnym etapom pracy nad włosami: koloryzacja, pielęgnacja, stylizacja oraz dodatkowo – seria męska, linie łączące produkty, których wspólnymi mianownikami są wiodące składniki, a także serie dostosowane do potrzeb włosów, jak choćby Volumizing, kolekcja kosmetyków zwiększających objętość, czy Balancing, dedykowana włosom przetłuszczającym się. 

 

Unikalny skład kosmetyków to zestaw naturalnych komponentów takich, jak drogocenny olejek z opuncji figowej, woda wulkaniczna czy proteiny sojowe. Obecność żadnego z nich nie jest dziełem przypadku, a stanowi niezbędny element kuracji, którego unikalne właściwości zostały dostrzeżone w procesie badań laboratoryjnych i potwierdzone przez miliony klientów na całym świecie.

 

 

Produkty marki RICA dostępne są w punktach sprzedaży oznaczonych na stronie internetowej www.ricapolska.pl oraz w salonach Fale Loki Koki. 

 
more concept
Autor

more concept

Publikacje tego autora